Fuar Çadır Sistemleri

Açık alanlarda dış faktörlerin mağdur edici etmenlerine takılmadan gönül rahatlığıyla organizasyon ve lansman tanıtımlarının yapılmasına olanak tanıyan Fuar çadır sistemleri geçirilecek keyifli ve verimli zamanların ilk adımıdır. Yoğun sıcaklıklarda kullanılan birinci sınıf malzemelerle kaliteli bir gölgelik sağanak yağışlarda sağlamlığından uzun yıllar bahsettirecek bir muhafaza alanı görevi üstlenen bu çözümler bütün bu işi bir branda ve portatif iskelet sistemi ile halletmektedir. Şemsiye

Kullanılan bütün malzemeler saha çalışmalarına uygun olup hepsi sağlamlık testlerinden tam not almıştır. Bu sayede kullanıcılarına uzun ömürlü güvenli bir hizmetin kapılarını açmaktadır. Bölüm bölüm işleme tabii tutulan Fuar Çadır Uygulamaları çatı kısmında sık ve sağlam dokunmuş sahip olduğu halatlı sistemle esnekliğini kanıtlamış brandalar kullanılırken ana gövde iskelet kısmında ise güçlü aynı zamanda kurulumu kolay çelik profil borulara yer verilmektedir. Kullanılan malzemelerin hepsi son derece mukavemetli kaliteli ve güvenilirlik testlerinden geçmiş ürünlerdir.

Oteller, fuarlar, sahiller, bahçeler, teras, kamp, düğünler, kokteyller, konserler, piknikler, festivaller kısacası kaliteli vakit geçirmek istenen her yere adapte edilecek şekilde dizayn edilebilen Stand Çadırları kolay ve hızlı kurulumu sayesinde de zamandan tasarruf sağlayarak vakti hizmet odaklı kullanmaya imkan tanımaktadır. Bütün ortamlara dayanıklılığıyla uyum sağlayabilen ankrajlama çalışmasına gerek duymadan toprak kilitli taş yada betonarme zeminlere uygulanabilen Fuar Çadırları dört yanı açık tavan korumalı yada tamamen muhafazalı çadır modülü şeklinde çeşitlenmektedir.

Standart bir ölçü birimi olmayan tamamen ihtiyaçlar ve beklentiler üzerinden tasarlanarak uygulanan bu düzenekler, demonte edilebilir portatif yapısıyla başka alanlara da rahatlıkla taşınıp kurulabilmektedir.

Stand Çadırı Fiyatları model, tasarım, ebat ve kullanılacak malzemelerin cinsine göre belirlenmekte olup, iç mekan alan kiralarına kıyasla daha ekonomik ve düşük maliyetlidir.