Şantiye Çadırları

Açıklama

Şantiyelerinizde konaklama, yemekhane, yatakhane ve depolama ihtiyaçlarınızda çok kullanışlı olan şantiye çadırları firmamız tarafından özenle imalatı yapılıp satışa sunulmaktadır. İstenilen her ebatta üretimi yapılabilmektedir. İzoleli – izolesiz, sobalı- sobasız gibi çeşitleri bulunmaktadır. İstenildiğinde şantiyelerde ofis olarak ta dizayn edilebilmektedir. Şantiyede sünger - yaylı yatak, yorgan, nevresim takımı, yastık gibi ürünlerde firmamız bünyesinde sizlere sunulmaktadır.

Şantiye çalışanlarının barınması için imal edilmektedir. İşçi sayısına göre ölçüleri değişmektedir. Yatakhane, yemekhane ve depo çadırı olarak kullanılır. Gerekli ekipmanlar çadırın ölçülerine göre dizayn edilmektedir. İskelet yapısı yuvarlak sanayi borusu ile istenilen ebatlarda üretimi yapılmaktadır. İzoleli ve izolesiz olarak yapılmaktadır. Yapının demir profili ölçülere göre mukavemeti değişiklik göstermektedir. Demir aksamı elektro galvaniz boyalıdır. İskeleti bir bütün olduğundan ayrıca ek destek gerektirmez. Dış kaplaması pvc polyester brandadır. Taşınabilir özelliğe sahiptir. İstenildiğinde ek özellikler yapılabilir. Örneğin profil kapı, ara bölme, baca, pencere vs

Şantiye Çadırı Nedir, Ne İşe Yarar?

Şantiye çadırı inşaatlarda, arazilerde barınma ve depo amaçlı sahalarda kullanılır. Barınanları kış ve yaz gibi doğa olaylarından o günkü şartlara göre dış etkenlerden koruma amaçlı olarak tasarlanmaktadır.

Şantiye Çadırı Ölçüleri Nelerdir?

Şantiye çadırları istenilen metraj ve ölçülerde arazinin yapısına ve müşterinin kullanma ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Ölçüleri en de 4m -10m arasındadır. Boyda ise 2m aralıklarla istenilen uzunluklarda imal edilmektedir.

Şantiye Çadırı Özellikleri Nelerdir?

Şantiye Çadırı iskeleti yuvarlak sanayi borusundan istenilen enlere göre yarım daire şeklinde imal edilir. Sırayla kaplaması astar -izole malzemesi ve dış çadır malzemesi olarak düşünülmüştür. İzolesiz olarak da kullanılabilmektedir. İstenilecek özellik ve ebada göre çadırın içersine ara bölme yapılarak çok amaçlı olarak kullanılabilir(mutfak, yemekhane, soyunma bölümü vs.) fermuar veya profil kapı, pencere, havalandırma sistemi uygulanmaktadır. Renkler genellikle mavi, beyaz ve gri olarak yapılır. Beyaz renk önerilir sebebi ise güneş ışınlarını kestiği ve aydınlık bir görünüm verdiği için tercih sebebidir. Çadırın içerisinde ısınma amaçlı soba bacası bulunmaktadır. Kurulum aşamasında zeminin düz olması gerekmektedir. Rüzgâr yönü gövde kısmına denk getirilerek rüzgar dan en az şekilde etkilenmesini sağlanarak montajının yapılması gerekmektedir. Çadırın havalanmaması için dış eteklerine toprak dökülmesi şarttır.İstenilen sahaya rahatlıkla sökülüp monte edilmek suretiyle taşınabilir.

Sahra Çadırı

Sahra çadırı çok kullanışlı ve gerekli olan bir çadır modelidir. Yaşamsal çadır modelleri içinde yer alan bu ürünler kimi zaman yaşam alanı kimi zaman da hastane ve karargâh olarak kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Son yıllarda yaşanan doğal afetler insanları hazırlıklı olma konusunda yönlendirmektedir. Hiç beklenmedik anda ortaya çıkan bazı sorunlar sahra çadırı ve benzer unsurları bir gereksinim haline getirmektedir. Yardım kuruluşları, vakıflar ve dernekler tarafından kullanılan modeller, yerel ve genel yönetimler tarafından da çok verimli kullanılan bu çadır modeli farklı ölçü, ebat ve özelliklerle karşımıza çıkmaktadır.

Normal boyutlarda kapı ve pencere olan modellere ilave olarak, gerektiğinde kapı tarafının daha büyük şekilde açılabildiği modeller bulunmaktadır. Yalıtım ve korunak düzeyi yüksek olan sahra çadırı PVC polyester branda çözümü olarak ortaya çıkmış ve sağlam yapısı ile kullanışlı bir örnek olarak kendini göstermiştir. Çadır modelleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesi karşımıza çıkmaktadır. Sahra çadırı ise afet çadırı kategorisi içinde yer almaktadır. Hizmet dağıtımı veya konaklama için iyi bir tercih olan sahra çadırı modeli, gayet kullanışlı ve çok ergonomik bir model olarak karşınıza gelmiştir.

Çok estetik tasarımlar, aynı zamanda fonksiyonlarını yerine getiren bir model olarak insanların karşısına gelmiştir. Sağlam bir konstrüksiyon desteği ile özellikle büyük boyutlu sahra çadırı modelleri, dayanıklı ve kullanışlı bir modeli ortaya çıkarmıştır.

Sahra Çadırı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sahra çadırı fiyatları nasıl belirlenir ve rakamlar nasıl ortaya çıkar derseniz, ilgili firmanın fiyat listesi ve hesaplama yöntemi bu konuda size yardımcı olacaktır. Çadır hesaplaması yapılırken metrekare ölçümü, kullanılan konstrüksiyon miktarı ve çadır üzerinde bulunan aksesuarlar bu konuda belirleyici olabilmektedir. Kapı, pencere ve tesisat gibi gereklilikler sahra çadırı fiyatları nasıl belirlenir Dediğinizde belirleyici olarak ortaya çıkabilmektedir.

Çadır modelleri ve kullanılması planlanan alanlar, tercihlerin doğru şekilde yapılmasında etkili olabilmektedir. Çadır kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte bu ürünlerin yalıtımlı olması ve uzun ömürlü olması fiyat konusunda da bir belirleyicilik ortaya koymaktadır. Sahra çadırı fiyatları nasıl belirlenir? Bu rakamlar hangi koşullarda olur? Tecrübeli bir firmanın hesaplama yöntemi burada geçerli bir sonuç ortaya koyacaktır. Deprem, sel baskını, yangın ve mülteci göçü gibi durumlarda pratik yaşam alanları insan hayatı kurtaran bir fırsat yaratır. Sahra çadırı ise tam bu esnada gereklilik olarak ortaya çıkan bir unsurdur. Geniş iç hacimli çadır modelleri en sert kış döneminde bile insanlara sağlıklı yaşama fırsatı verir.

Sahra çadırı fiyatları nasıl belirlenir dediğinizde ölçü ve kullanılan malzemelerden bahsettik. Toplu ve devamlı verilen siparişlerde elbette bir alışveriş avantajı ortaya çıkacaktır. Kaliteli olmakla beraber fiyat olarak da gayet uygun ve ekonomik çadır modelleri bulunmaktadır. Kapalı ve sağlıklı alan oluşturmada kullanılan bu yöntem, ekonomik ve uygun ürünlerle desteklenmek durumundadır.