Gölgelik Sistemleri

Açıklama

Pek çok sektörün aynı zamanda yağmurdan korunmak amaçlı açık alan bölmelerinde kullandığı Gölgelik Brandalar, farklı renk alternatifleri ile de her dekorasyona uyum sağlamaktadır.

Branda ve tente çözümlerinden yardım alınarak projelendirilen bu sistemler, farklı tasarım ve modeldeki iskelet sistemlerine dahi uygulanabilmekte, alanı estetik bir görünüme kavuştururken, gölgelemesine da katkı sağlamaktadır.

Güneşlik Uygulamaları , Gölgelik çadır sistemleri ya da çadır kumaşının kenar kısmında bulunan aralıklı kuş gözlerinin içinden geçen halatın iskelet sistemine tutturulması ile yapılmaktadır. Bahçe gölgelik sistemleri Standart bir ölçüsü olmayan, tamamen kullanıcının alanı kullanım biçimi ve büyüklüğü üzerine projelendirilen gölgeliklerin branda kumaşı, %95 ile %35 arası file aralıklarında üretilerek de, farklı beklentiler içinde kullanılmaktadır.

Gölgelik sistemleri Fiyatları, kullanılacak branda kumaşının özelliğine, uzunluğuna ve miktarına, iskelet sisteminde kullanılacak profillerin cinsine göre değişkenlik göstermektedir.

Balkon güneşlik tente veya Çardak, yaz yada kış bahçelerine kıyasla daha ekonomik ve maliyeti düşük olan bu çözümler, demonte edilebilir özelliği ile de farklı alana taşınabilmekte, uzun yıllar, aynı kalitede kullanılabilmektedir. Brandanın UV ışınlarının deforme edici etkisine karşı gösterdiği dayanıklılık, gölgelikleri mukavemetli kılarken, tutuşma ve alev alma risklerini de en aza indirgemektedir. Açık alanlarda, bireysel dinlenme alanı oluşturmak için doğru bir tercih olan Çadır Gölgelik, teras gölgelik modelleri, açık havada, konforlu vakit geçirme avantajı sunmaktadır.