Spor Salonları

AÇIKLAMA

Teknolojinin ilerlemesi ve her geçen gün bir yenisi hayata kazandırılan malzeme ve mekanizmalar ile, kolay kurulmaya imkan tanıyan tesisler gündeme gelmektedir. Gerek süre, gerek ise maliyet olarak, diğerlerine göre bir çok avantaj sağlayan bu tesisler, kolay kurulmaları, hafiflikleri ve her ortama uygun hale getirilmeleri ile popüler hale gelmekte ve bir çok tesis için kullanılır olmaktadır. Bu kolay kurulan ve daha az maliyetli tesislerin arasında spor salonları da gelmektedir. Herhangi bir yapıya ve tesise ek olarak yapılacağı gibi, tek başına da üretim ve imalat yapılmaktadır.

İhtiyaca göre tasarlanan bu mekanizmalar; yüzme havuzları alanı, basketbol sahası, voleybol sahası ve daha bir çok spor faaliyeti için uygun hale getirilmekte ve buna göre üretim gerçekleşmektedir. Kullanıcılara, kısa bir süre içinde teslim edilmesi ve spor yapılacak hale gelmesi de insanları cezbeden özellikleri arasında başı çekmektedir. Her türlü; çimlendirme, ışıklandırma ve havalandırma seçenekleri ile kullanım amacına göre şekil almaktadır. Manej Çadırı

Spor Salonu Çadırları Çelik konstrüksiyon kullanılarak iskeleti oluşturulan germe sistemleri doğrultusunda çadır germe işlemi yapılarak kapatılan bu tesisler, dört mevsim spor imkanı da sunarak verimi arttırmaktadır. Gerek basketbol ya da futbol, gerek ise mini futbol ve yüzme havuzu gibi spor seçeneklerine uygun hale getirilen bu çadır sistemleri ile her mevsim, konfor ve rahat içinde spor faaliyetlerine devam edilmektedir.

Her türlü zemin kaplama sistemleri ile ışıklandırma ve aksesuar tarzı detayların da düşünüldüğü spor salonları, kolay kurulum ve hızlı teslimat ile hazır hale getirilmektedir. Çelik sistemlerden meydana gelmesi, zorlu hava koşullarına göğüs gererken, yapının sağlam ve uzun yıllar ayakta kalabilmesine de doğrudan destek sağlamaktadır.

Son zamanlarda popüler hale gelen çelikten yapılan çadır germe sistemleri ile, spor salonları da kolay bir şekilde oluşturulup, ihtiyaca göre; yüzme havuzları, futbol sahaları ya da basketbol sahaları gibi amaçlara hizmet edecek hale getirilmektedir. Her türlü detayın düşünüldüğü bu sistemlerde; ışıklandırmadan aksesuarlara, zemin kaplamadan havalandırma sistemlerine kadar her şey düşünülmekte ve uygulanmaktadır. Kapalı alanda spor faaliyetlerini, yılın dört mevsimi yapabilmeye imkan tanıyan bu sistemler hafiflikleri ve kolay montaj sağlamaları ile popüler hale gelirken, bir çok tesis artık bu şekilde üretilmektedir. Hem maliyetin azaltılması hem de kaliteli ve hızlı ürünün elde edilmesi olarak nitelendirilen bu sistemler ile, bir çok faaliyete özel olarak üretilen mekanizmalar ve kurumlar gerçekleşmektedir.

Dayanıklı ve uzun yıllar ayakta kalan bu yapılar, herhangi bir yapıya ek olarak sağlanırken, başlı başına bir tesis olarak da üretilmekte ve o tesisin amacına göre hizmet vermektedir. Spor salonları çadır firmaları ya da herhangi başka bir kapalı alan ihtiyacına yönelik üretilen çelik çadır germe sistemleri ile, dayanıklı ve sağlam olan yapılar elde etmek mümkün kılınmaktadır. Spor salonları çadır fiyatları için bizimle iletişime geçin.