Yemekhane Çadırı

Özellikle inşaat sahalarında işçilerin yemek yeme, konaklama ve dinlenme ihtiyaçlarının karşılanması amaçlı tasarlanan Yemekhane Çadır Sistemleri, temel açma, beton dökme gibi fazladan maliyet ve zaman gerektiren uygulamalara gerek kalmadan  kısa sürede çelik profiller ve çadır branda yardımı ile kurulan pratik bir barınma alanıdır.

Başta şantiyeler olmak üzere ramazan çadırları ve mülteci kampları kullanımında en çok tercih edilen alanlar arasındadır.

Dört mevsim kullanıma dayanıklı yapısı yağmur, kar gibi su kaynaklık etmenlerden etkilenmediği gibi yalıtımlı sistemi sayesinde de ısı alış verişinden de tasarruf sağlamaktadır.

Yazın güneşin sıcak ve tahrip edici UV ışınlarına karşı da mukavemet gösterebilen bu sistemler gücünü brandanın dayanıklı pvc, sentetik ve polietilen yapısından almaktadır. Yatakhane Çadırı

Alev yürümesine karşı direnç göstermesi kışın konaklama açısından içeride kullanılacak olan ısıtma sistemlerine karşı da bir güven kazandırmaktadır.

Dilenen boyut ve uzunlukta ihtiyaçlar doğrultusunda direk zemin üzerine kurulan Yemekhane Çadır Modelleri oval çatı tipine eşlik eden bölmesiz yekpare, kolonsuz ve kirişsiz yapıları ile ferah ve rahat bir kullanım alanı sağlamaktadır.

Çelik profiller yardımı ile oluşturulan iskelete yırtılma ve deformasyona karşı mukavemet gösteren branda kumaşının her alanı kapatacak biçimde giydirilmesi ile yapılan Yemekhane Çadır Uygulamaları betonarme yapılarla aynı işlevselliği gösterdiği gibi 3 kata varan düşük  maliyetleriyle de ekonomik çözümler sunmaktadır.

Havalandırma için pencere ve kapı sistemlerine de yer verilen bu uygulamalarda dikkat çeken en önemli detay istenilen boyutlarda projelendirilip farklı renk tonajına sahip brandalarla tasarlanabilmesidir.

Hızlı montaj ve demonte edilebilir özelliği sayesinde kısa sürede kurulan veya taşınıp başka alana uygulanabilen bu sistemler prefabrik yapılardan daha ekonomik ve daha kullanışlıdır.

Yemekhane Çadır Fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır.