Reklam Balonları

Firmaların isim ve ürün farkındalığının artırılmasında lansmanların önemi büyüktür. Bazen gösterişli bir tanıtım organizasyonu bazen renkli ve dikkat çekici bir reklam objeleri ile bu süreç yürütülmeye çalışılmakta ve her geçen gün yeni ve etkili detaylar sektöre kazandırılmaktadır.

Şişme Reklam Balonları da bu alternatiflerden biridir. Her sektörün beklentisini yansıtacak kapasiteye sahip geniş tasarım ağı ile küçük ama etkili bir reklam aracı olan bu balonlar hedef kitlenin dikkatini üzerine çekerek görsel hafızasında yer edinmesine ve markanın bilinirliğinin artmasına imkan sağlamaktadır.

PVC’nin çok fonksiyonlu kullanım özelliklerinden faydalanılarak şekillendirilen balonlar çok farklı model ve tasarımda karşımıza çıkabilmektedir. Vinil baskı kullanılarak balon yüzeyinde meydana getirilen marka ismi yada sloganlar aynı zamanda ışıklandırma ve reklendirmelerle de daha dikkat çekici hale getirilmektedir. Zeplin, adam, sıcak hava balonu modellerinde görmeye alışık olduğumuz bu sistemler gelişen teknoloji ile birlikte artık her objenin görünümüne girebilmekte istenilen büyüklükte de tasarlana bilmektedir. Planetaryum Çadırı

Yerde sabit motor sistemi ile sürekli hava verilerek mağaza, market, oyun alanı, restoran yada petrol ofislerinin önlerinde sergilenen Reklam Balonu Çeşitleri yaygın olarak kullanılan balon seçeneklerindendir. Firmanın temasını yansıtacak görseli üzerinde barındıracak farklı şekil ve temalarda tasarlanabilen bu sistemler dilenirse hava akımı ile doldurularak uçan balon şeklinde de  bağımsız olarak havada da sergilenebilmektedir.

Tanıtılacak ürünün ya da logonun birebir aynı tasarımda üretilebilmesi balonların reklam etkinliğini daha da artırdığı gibi farkedilebilirliğini de yükseltmektedir. Kurban Çadırları

Her türlü hava şartlarında rahatça kullanılabilen en sert soğuğa yada en sıcak hava koşullarında dahi etkili kullanım avantajı sunan bu sistemler UV ışınlarının solma yıpratma etkilerine karşıda uzun ömürlüdür.

Reklam Balonu Fiyatları tasarlanan modelin büyüklüğü, baskısı, renklendirmesi kısacası işçiliği ile alakalı olarak değişmektedir. Kullanılacak animasyon yada ışıklandırma sistemleri farklı baskı veya modelleme çalışmaları satış fiyatının belirlenmesinde rol oynayan faktörler arasındadır.