Sondaj Çadırı

Çadırlar farklı alanlara kurularak ihtiyaç duyulan kapalı alanları oluşturur. Sondaj çadırı ile sondaj vurulan alanın kapalı olması sağlanır. İstenilen boyutlarda hazırlanarak sondaj vurulan alanın üzerine konumlandırılır. Bu sayede bu alanın kapalı olmasını ve dışarıdan gelecek olan dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Bu çadırlarda pencere sistemi yapılarak daha şık bir görünün elde edilir.

Sondaj Çadırı yapımında kaliteli malzemeler kullanılarak değişen mevsim koşullarına uyumlu olması ve bu konuda dayanıklı olmasını sağlar ve zorlu hava koşullarında sondaj vurulan alanın zarar görmesi bu çadırlar sayesinde engellenmiş olunur. Çalışma alanına göre farklı boyutlarda tasarlanarak gerekli iç iskeletin tasarlanması halinde hazırlanır. Bu sayede gerekli olan çalışma alanı bu çadırlar sayesinde kapatılmış olunur. İç iskelet destekleyicilere ihtiyaç duyulmadığından geniş boş alan oluşturur ve bu sayede orta kısımda hareketi engelleyecek herhangi bir destek bulunmadığından rahatlıkla hareket edilebilir.

Sondaj  Çadırı Firmaları sondaj nereye vurulduysa oraya kurulur ve istendiğinde taşınarak farklı alanlara da kurulumu yapılarak daha uzun süre kullanım alanı oluşturulur. İç iskelet istenilen ölçülerde hazırlanarak üzerine kullanılacak olan branda buna göre ayarlanır. Kullanılacak olan branda özellikle mevsim koşullarına uyum sağlayacak dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve bu sayede değişen mevsimlere göre çadır da sorun yaşanmadan daha uzun süre kullanımı sağlanmış olunur. Açılacak olan pencereler isteğe göre tasarlanarak gerekli belirlemeler sonucunda kararlaştırılarak hazırlanır.

Farklı renklerde branda seçenekleri arasından istenilen kullanılır. İç kısımda oluşan boş alanlarda istenildiği şekilde kullanım alanı oluşturur. Sondaj çadırı yapımında kullanılacak olan malzemeler vurulan sondaja göre değişiklik gösterir. Farklı amaçlar için iç kısımda bulunan boş alanlar kullanılabilir ve iç kısımdan yararlanmak isteyenler için bu boş alanlara istenen eklemeler yapılarak kullanımı sağlanır. Havalandırma için açılacak olan pencere sistemleri farklı yerlerde tasarlanarak dışarının gözükmesi de sağlanır. Farklı renklerde çardı seçimleri yapılarak bu alanlarda bu çadırlar ile kapalı alanlar oluşturulur. Jeodezik Çadır

Sondaj çadırı yapılan işlem bittikten sonra gerek görülmesi durumunda aynı şekilde taşınarak farklı alanlarda da kullanılır. İç kısımlarda eklemeler yapılarak iş amacı ile kullanılacak olan gereçlerin bu alanlarda konumlandırılması sağlanabilir ve ayrıca ekstradan gerekli olması durumunda çadıra yeniden eklemeler yapılır. Aydınlatma veya havalandırma sistemleri çadırın iç kısmına göre ayarlanarak eklenir. Kapı yapımında isteğe göre değişik tasarımlar tercih edilir. Çadırlar farklı boyutlarda ve yüksekliklerde hazırlanarak bu alanın daha verimli bir şekilde kullanılması sağlanır.

Bunun için öncelikle ölçümlerin yapılması ve ardından gerekli aşamaların yapılarak çadırın tamamlanması gerekir. Kapalı alan ihtiyacı olanlar için çadırlar farklı geniş ya da dar alanlar oluşturmak için gerekli boyutlara göre ayarlanır. Dış kısımda kullanılan branda uzun süre dayanıklı olduğundan yapılan çadırlar da uzun süre kullanılır. Brandanın kaliteli olması sayesinde doğa olaylarında içeriye etki edecek bir durum söz konusu olmaz. Sondaj çadırı fiyatları için bizimle iletişime geçin.