Prizmatik Tip Manej Çadırı

Depolama alanına ihtiyaç duyanlar bunun için farklı boyutlarda hazırlanabilecek olan çadırları tercih edebilmektedir. Prizmatik tip çadır ile istenildiğinde geniş depolama alanları oluşturularak rahatlıkla kullanılır. Taşınma özelliği sayesinde gerek duyulması halinde çadır farklı alanlara da rahatlıkla taşınır. Çadırlarda kullanılan iç iskelette ekstra desteğe ihtiyaç olmayacağından orta kısımlar tamamen kullanılır.

Geniş bir kullanım alanı olması sayesinde ve destekler olmadığından kamyonet ve forklift gibi büyük alan kaplayan aralarda bu depolarda saklanır. Mevsimsel koşullara karşı kullanılan malzemeler farklılık gösterebilir ve bu sayede dış etkenler çadırlara zarar vermemektedir. Yağmur, güneş gibi mevsimler olaylar depo içine etki etmemektedir.

Prizmatik Tip Çadır sayesinde daha fazla depolama alanına sahip olunarak aynı şekilde bu alanlarda istenilen büyüklükte depolama yapılır. Çadır içine aydınlatma yapılarak karanlık olması durumunda da aydınlatma sayesinde depolama alanı rahatlıkla görülür. Aynı şekilde Isıtma sistemi ile ısıtma gerekli olduğu durumlarda ısıtma yapılır. Havalandırma sistemi kurulumu da yapılarak iç alanın hava alması sağlanır.

Çelik aksamlarda isteğe göre boyanmaktadır. Prizmatik tip çadır depo alanı için kullanım için tercih edildiğinde isteğe göre iç kısımda raflar oluşturularak yerden yüksek sistemlerde depolama yapılır. Dış görünüşü prizmatik bir yapıya sahiptir. Depolama alanı ihtiyacına göre hesaplanarak farklı boyutlarda yapılması özellikle alanı olmayanlar için dış alanlarda güvenli depolama alanı sağlar. Yarım Daire Manej Çadırı

Çadır kurulumundan sonra istenilmez durumunda farklı eklemeler yapılarak alan farklı şekillerde de kullanılır. Dış kaplamada kullanılan branda dış etkenlere karşı dayanıklı olarak hazırlanır. Bu sayede yaz kıl değişen hava koşullarında daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkün olmaktadır. Prizmatik tip çadır geniş depolama alanına ihtiyacı olanlar için bu tip çadırlar oldukça etkili alan yardımı sağlanır. Orta kısımların yüksekliği sayesinde daha yüksek olan ürünler bu kısımda rahatlıkla depolanır. İsteğe göre sürgülü kapıda sonradan ya da kurulum aşamasında eklenir. Dış kaplamaları PVC polyester brandadan yapıldığı için oldukça dayanıklıdır. Büyük ve geniş depolama alanının oluşturulması için öncelikle iç iskeletin istenilen ölçülere göre tasarlanması gerekir. Bu şekilde istenilen ölçülerde hazırlanan iskelete göre branda ile kaplama yapılarak depo alanı oluşturulmuş olunur. Yeterli alanı olmayanlar için raflarda daha da fazla kullanım alanı oluşturulur.

Dış dizaynı ile de ilgi çekebilecek bu çadırlar oldukça etkili çözümler üretmektedir. Bu sayede istenildiğinde farklı tip çadırlardan yararlanılır. Prizmatik tip çadır geniş depo alanına ihtiyacı olanlar için gerekli olan alanları sağlamak amacı ile sıklıkla kullanılır. İç iskelet istenilen boyutlarda hazırlanarak daha geniş depolama alanları için uygun hale getirilir. Bu sayede gereken boyutlarda bir depolama alanına kolayca çadır ile sahip olunur. Aynı çadırı istediğiniz durumda farklı yerlere taşıyarak bu alanlarda da depolama amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.