Çelik Konstrüksiyon Sistemleri

Bir yapının oluşturulmasındaki en önemli faktör çatı ve zeminin birbirini destekleyen sağlam ve güvenilir bir iskelet sistemiyle kurulmasından geçmektedir. Özellikle spor sahaları, fuar alanları, çadır ve gölgelik alternatifleri gibi portatif ve modüler yapıdaki çözümlerin temelini oluşturan Çelik Konstrüksiyon Sistemleri paslanmaz güçlü yapıları ile her türlü zorlu şartlara mukavemet gösterecek ana gövdeyi oluşturmaktadır.  

Kullanılacak Çadır yada kaplama modelinin projesine uygun olarak ana ve ara bağlantı profillerinden oluşan bu sistemler son derece dayanıklı çelik paslanmaz galvanizli borular ve sütun kesitlerinden oluşmaktadır. Şantiye Ekipmanları

Çelik konstrüksiyon çatı Çeliğin homojen yapısının gücü ile devrilme, yıkılma, çökme risklerinin sıfırın altında olması istenilen eğim ve modelde şekillenebilmesi ve kolay monte edilebilir özelliği ile tasarlanan her projeye uyum sağlayacak niteliklere sahip olması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Projede yapılacak değişikliklere hızla ayak uydurabilmesi zamandan tasarruf sağlarken mevcut alanın genişletilmesi ya da daraltılması aşamasında sil baştan yapının tekrar tasarlanmasına gerek kalmayan çözümler sunmaktadır.

Çelik konstrüksiyon fabrikaTaşıyıcı gövdeler çatı ve bağlantı elemanlarının yardımı ile dilenen genişlikte ve yükseklikte tasarlanıp uygulanabilen bu düzenekler Çelik Konstrüksiyon Fiyatları ile muadillerine kıyasla daha ekonomik ve daha ulaşılabilir bütçeler sunmaktadır.

Demonte edilebilir tarzdaki bağlantı noktaları ile sistemin önceden kurulup sonradan alana tatbik edilebilmesini sağladığı gibi başka alana da kolaylıkla taşınabilmesine fırsat sunmaktadır.