Fuar Çadırı

Çeşitli sektörden firmaların ticareti canlandırmak amaçlı ürün lansmanını yapmak için kullandığı Fuar çadırı konar göçer portatif yapısı dolayısıyla dönem dönem meydan ve şehir merkezlerinde karşımıza çıkmaktadır.

Bölmesiz tek parça geniş bir iç alana sahip olması ziyaretçilerin içinde rahat dolaşıp ürünleri incelemesine fırsat tanıdığı gibi aynı anda pek çok ürün ve üretiminde sergilenmesine imkan sağlamaktadır.

m2 ve ölçü sınırı olmadan dilenen genişlikte ve büyüklükte projelendirilebilen bu sistemler sayesinde pek çok sektör tek çatı altında geçici bir süreliğine de olsa ürünlerini tanıtma ve satma fırsatı yakalamaktadır. Outlet Çadırları

Galvanizli  profil borular kullanarak meydana getirilen iskeletin branda ve çadır sistemleri ile kapatılmasıyla meydana getirilen Fuar Çadır Uygulamaları kolon kiriş ve bölme olmayan geniş bir alanı temsil etmekte buda içeride forklift ve lojistik araçların rahatlıkla çalışabilmesine olanak sağlamaktadır.

Çadır ve brandaların hava olaylarına gösterdiği mukavemetten faydalanılarak dört mevsim yağmur, kar, UV, rüzgar gibi etkenlerin iç ortama kesinlikle müdahale edemediği bu sitemler aynı zamanda alev yürümez özellikleriyle de güvenilirdir.

Havalandırma ve pencere sistemlerinin de yer alması Fuar Çadırı Modelleri çeşitlendirdiği gibi içerinin aydınlık ferah ve havadar olmasına da katkı sağlamaktadır.

Ankraj çalışması gerektirmeden düz toprak zemine konuşlandırılabilen Fuar Çadırları hafif ve demonte edilebilir özelliği ile farklı bölgelerde farklı zamanlarda yeniden kullanılabilme fırsatı sunmaktadır.

İstenilen renk çeşitliliğiyle mimari orakta zenginleştirilebilen ve bu sayede daha dikkat çekici ve farkedilir hale getirilebilen bu çadırlar üçgen yada oval çatı dizaynları ile de fonksiyonelliği artırmaktadır. Elektrik ve aydınlatma sistemlerinin rahatlıkla kullanılabildiği gibi ısıtma amaçlı farklı objelerinde kullanımında sakınca teşkil etmeyen yapısı ile konforlu bir lansman süreci yaşatmaktadır.

Fuar Çadırı Fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne ve kullanılacak malzemenin miktarına göre değişmektedir. M2 üzerinden hesaplanan projele kullanılacak ekstra obje ve aksesuarlarda maliyeti etkileyen etmenler arasında yer almaktadır.

Betonarme yapılara kıyasla oldukça ekonomik ve avantajlı olan fuar çadırları farklı bölgelerde farklı insanlara hitap edebilme ve ulaşabilme açısından da ayriyeten kazançlı ve makbuldur.