Çoklu ve İkiz Depo Çadırı

Depolama, lojistik, geçici konaklama, geri dönüşüm ve imalat amaçlı kullanılan Çadır Depo Sistemleri portatif ve çok yönlü yapısı ile pek çok sektörün yardım aldığı çözümler arasındadır.

Çadır ve brandanın su geçirmez mukavemetli yapısından destek alarak çelik profiller yardımı ile kurulan bu sistemler oval, prizmatik ve üçgen tavan yapılarına eşlik eden kapalı geniş bölmeler kolon ve kiriş bölümlerinin olmamasından ötürü sınırsız ve hesapsız depolama yapabilme avantajı sunmaktadır. Prizmatik Depo Çadırı

İçeride oluşturulan geniş boş alan her türlü malzeme yada ürünün rahatlıkla muhafaza edilmesine imkan tanıdığı gibi forklift yada diğer taşıyıcı araçlarında kolaylıkla içine girip lojistik işlemlerini yapabilme ortamı ve imkanını da bünyesinde barındırmaktadır.

Toprağın m2 sine göre dilenen uzunluk ve genişlikte tasarlanabilen bu portatif depolar daha geniş bir hangara ihtiyaç duyanlar için İkiz Çadır Depo olarak ta yan yana kurulabilmektedir.

Yağmur’un nemi karın soğuğu ve güneşin sıcaklığına karşı dayanıklılık gösterebilen branda sayesinde uzun dönem ilk günkü veriminde kullanabilmekte, Polietilen ve sentetik karışımı çadırın alev yürümez özelliğinden dolayı da gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Kurulumu son derece hızlı ve pratik olması yönüyle kısa sürede bir arazisi olanlar için uygulanabilen İkiz Branda Depolar düşük maliyetli ve ekonomik olması dolayısıyla da betonarme depolara kıyasla maliyeti düşük ve tasarruflu çözümlerdir.

Yalıtımlı çadır kumaşı sayesinde -30 ile +70 derecelik ısıya kadar direnç gösterebilmesi depolanan ürünlerin salahiyeti açısından da bir güven teşkil etmekte ve dört mevsim emniyetle ve güvenle ile kullanılabilmektedir.

Tercihlere göre havalandırma yada pencere sistemlerine de yer verilebilen bu uygulamalarda kapı giriş ve çıkışlarda yine cırtlı branda yada seksiyonel motorlu kapı seçenekleri kullanılmaktadır.

Demonte özelliği sayesinde ihtiyaç durumunda istenilen alana yeniden uygulanabilen taşınmaya elverişli pratik yapısı da yine kullanıcısına ekstradan avantaj sağlamaktadır.

İkiz Depo Çadır Fiyatları çadırın m2 si, kullanılacak profillerin kalitesi ve cinsine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İhtiyaç kapasitesi göz önünde bulundurularak projelendirilen depolar elbete ki beklentileri karşıladığı gibi daha da ekonomik olacaktır.