Yol Tak Balonları

Yarış, festival, organizasyon, oyun parkı ya da reklamı yapılması istenen her alanın başlangıç ve karşılama noktasını belirlemek amaçlı kurulan Yol Tak Balonları etkileyici görsel yapıları ile alana kolaylıkla dikkat çekmeyi başardığı gibi insanların bu noktaya kolaylıkla yönelmelerini de sağlamaktadır.

Şişme Yol Tak Kemeri olarak da tabir edilebilen bu düzenekleri özellikle park, fuar, piknik ve yarış alanlarının girişlerinde karşımıza çıkmaktadır.

Sektörlerin varlığını sürdürebilmesi ve farkındalığını artırabilmesi için önemli bir detay olan reklamcılık kendini çok farklı boyutlarıyla bu sistemle yol kenarlarında göstermeye başlamıştır.

Organizasyonun yapılacağı alanın büyüklüğüne ve genişliğine uygun olarak oval, üçgen yada prizmatik Yol Tak Modelleri şeklinde tasarlana bilen bu sistemler hafif ve demonte yapılarıyla da kolaylıkla başka alana taşınıp monte edilme avantajı sağlamaktadır.

Dilenirse markayla özdeşleşmiş logolarda bire bir aynı tasarlanarak balona uygulana bilmekte etkin ve ekonomik bir reklamcılık gerçekleştirilebilmektedir.

Şişirilebilir özel pvc branda kumaşlarından üretilen Karşılama Balonu aktif olarak verilen elektrik akımı gücü ile mukavemet kazanmakta elektriksel güç devam ettiği sürece de canlılığını korumaktadır.

Alanın farkedilmesi açısından önemli bir detay olan  bu sistemler doğal olarak dikkat çekici renk ve baskılarla  zenginleştirilerek de görselliği desteklenmektedir.

Kurulumu oldukça hızlı ve kolaydır. Bir güç kaynağından verilecek akım ile şişmeye başlayan balon alanda bulunması gereken pozisyona göre yerleştirilerek elektrik verildiği sürece aynı konumda bulunmaya devam etmektedir. Burada esas püf nokta balona sürekli ve kesintisiz hava gücü verilmesidir.

Yol Tak Fiyatları diğer reklam alternatiflerine kıyasla hem daha dikkat çekici hem de daha ekonomiktir. Dizaynlarında çok fazla modül ve aksesuarlara gerek duyulmadığı için düşük maliyetle etkili reklamcılık hizmeti sunan bu sistemler boyutu modeli ve extra uygulanacak baskı ve renklendirme işlemlerine göre fiyat belirlemeleri yapılmaktadır.