Outlet Çadırı

Kurumsal yada küçük çaplı işletmelerin ürün ve üretimlerini daha geniş kitleye tanıtmak ve ulaştırmak amacıyla başvurdukları yöntemlerden biri de Outlet Çadırı açmaktır.

Portatif ve hızlı kurulumu sayesinde kısa süreliğine de olsa firmaların lansmanını yapmak istedikleri imalatlarını sergileme olanağı buldukları bu geniş alan sayesinde minimum maliyetle maksimum kazanç elde edebilmektedirler.

Dayanıklı ve fonksiyonel profil boruların beklentiye uygun modifiye edilerek oluşturulduğu çadırlar branda sistemlerinin de yardımıyla muhafazalı hale getirilmektedir.

Dört bir yanı çadır ve branda sistemleri ile kapatılan demir iskeletlerin betonarme yapıyı aratmayacak konfordaki mukavemeti ve koruyuculuğu ile donatılan Outlet Çadır Sistemleri havalandırma pencere ve kapı alternatifleriyle sektörlere mağaza ortamını aratmayacak çözümler sunmaktadır.

Kolon, kiriş ve ara bölmeleri olmadan standların istenilen dizaynda monte edilip ürünlerin rahatlıkla sergilenmesine imkan tanıyan bu sistemler aynı zamanda içeride forklift ve lojistik araçların rahatlıkla yükleme ve boşaltma yapabilmesine de olanak sağlamaktadır.

Brandanın alev yürümez niteliğinden dolayı özellikle tekstil odaklı fuarlar için doğru bir tercih olan bu seçenekler aydınlatma ve ısıtma sistemlerine uyumluluğu açısında da ayriyeten güvenli bir çalışma alanı imkanı sunmaktadır.

Outlet Çadır Modelleri üçgen, prizmatik ve oval çatı şeklinde tasarlandığı gibi büyüklüğü ve uzunluğu da beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilmektedir.

Yağmur ve kar gibi hava olaylarına karşı dirençli branda yapısı dört mevsim kullanım avantajı sağladığı gibi UV ışınlarına karşı dayanıklı olması itibariyle de uzun ömürlüdür.

Ankraj çalışmasına gerek duymadan beton, demir, tuğla, boya, badana gibi pek çok malzemeyle uğraşmadan ve ekstra bütçe ayırmadan tek seferde ve hızla kurulumu tamamlanan outlet çadırlarıyla hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlanmaktadır. Fuar Çadırları

Ortamın daha aydınlık ve havadar olması için pencerelerinde şeffaf yada cırtlı branda seçeneklerinden yardım alınırken kapı düzeneklerinde de yine branda ahşap yada metal kapılar çadırlara eşlik edecek şekilde monte edilebilmektedir.

Farklı renk tonları ile daha mimari bir yapıya kavuşturulabilen bu çözümler reklam ve farkındalığın artırılması amacı ile de baskı yazı ve motiflerle de detaylandırıla bilmektedir.

Outlet Çadır Fiyatları kullanılacak profillerin uzunluğu miktarı ve cinsine göre şekillenirken branda sistemlerinin m2 si ile kullanılacak diğer aksesuar ve tercihe bağlı yalıtım sistemlerinin desteğine göre bireysel olarak belirlenmektedir. İhtiyaçlar doğrultusundaki büyüklükte bir çadıra sahip olmak her zaman daha ekonomik ve avantajlı olmaktadır.