Şişme Oyun Alanları

Son yıllarda kullanımına ve üretimine ağırlık verilen özellikle de hızlı kurulum ve dayanıklı olmaları ile beğeni toplayan çadır sistemleri çocuk oyun parkları kapsamında da üretime girerek farklı seçenekler ve alternatifler yaratılmaktadır. Çelik sistemler ve gerdirme sistemleri ile bir araya gelen bu ürünler çocuk faaliyetlerinin gerçekleşeceği mekanları çocuk yuvalarını, oyun parklarını oluşturmak ve dış mekanlarda başka faaliyet gruplarına mekan yaratma adına kullanılmaktadır.

Hafif ve dayanıklı malzemelerden meydana gelen bu sistemler açık alanlarda kendine özgü kapalı mekanlar yaratarak faaliyetlerin gerçekleşmesine olanak tanırken iç kısımlarda havalandırma, ışıklandırma ve daha bir çok aksesuar eklemek sureti ile kişiselleştirme imkanı da vermektedir. Çocuk oyun parkları doğrultusunda farklı ebatlar çerçevesinde üretime sokulan çadır sistemleri her hava şartına uygun biçimde su geçirmez yanmaz ve alev almaz malzemelerden de üretilmektedir. Özellikle belli bir faaliyetin gerçekleştirileceği mekanlar için alternatif olan çadırlar kolay ve hızlı kurulum sağlamaları ve diğer yapılarla kıyaslandığında düşük ve ekonomik maliyet sunmaları ile tercihlerin başında gelmektedir.

Çadır sistemlerinin çocuk oyun parkları tasarlamak ve kurmak adına da kullanıldığı şu günlerde hızlı kurulum isteyen kullanıcılar bu tarz sistemleri tercih ederek geniş ve konforlu kapalı mekanlar yaratmayı seçmektedir. İskelet sistemi kurularak ve üzerine gerdirme işlemi yaparak oluşturulması muhtemel bu çadır sistemleri farklı tasarımlar ve malzemeler ile değişik boy ve ebatlarda alıcı bulmaktadır. Şişme Oyun Alanları, Gerek dış mekanlarda bir çocuk parklı olarak gerek ise bir alışveriş merkezi içine küçük bir alan yaratılırken seçilecek bu çadır ve çadır sistemleri popüler hale gelmekte ve kullanıcıları gün be gün artmaktadır. Genel Maksat Yemekhane Taziye

Sadece üzeri kapalı yarı açık ya da tamamen kapalı çocuk oyun parkları yaratmaya imkan veren bu sistemler konforlu alan yaratma ve güvenilir ortamlar sunabilme yönünden tercih sebebi olmaktadır. Her çeşit malzeme ile üretilen bu sistemler farklı hava koşullarına dayanmakta ve sağlam yapıları ile uzun yıllar dayanıklı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle küçük ya da büyük çapta mekanlar yaratılmasına imkan veren çadır sistemleri çelik konstrüksiyon ve germe işlemleri sonucunda oluşmaktadır. İstenilen ebatlarda üretimi gerçekleştirilen bu çadır sistemleri çocuk oyun parkları gibi mekanları oluşturmak adına da kullanılmaktadır. Dış mekanlarda; yarı açık ya da tamamen kapalı mekanlar oluşturulduğu gibi bir merkez ya da binanın içinde de çocuk alanları oluşturmak adına çadır sistemleri tercih edilmektedir.

İçerisine; aydınlatma, ışıklandırma, havalandırma gibi özelliklerin de eklenebileceği çadır sistemleri ile çocuk faaliyet alanları ve çocuk oyun parkları kurmak kolay hale gelmektedir. Özellikle hızlı kurulmaları ile dikkatleri üzerine çeken bu çadır sistemleri düşük ve ekonomik olmaları fazla maliyet getirmemeleri ve kısa sürede teslim edilmeleri ile kullanıcılarının beğenisi toplamakta ve uzun süreli dayanıklı kullanımları ile tercih edilmektedir.