Prizmatik Depo Çadırı

Endüstriyel, tarım ve çiftçilik sektörünün, ürün ve üretimlerini, muhafaza etmek,  depolamak ve korumak amaçlı kullandığı portatif, geniş, tek bölümden oluşan ardiye tarzı yapılara Çadır Depo denilmektedir.

İhtiyaçlar doğrultusunda farklı ebatlarda ve ölçülerde tasarlanan Branda Depo Sistemleri dayanıklı ve su geçirmez yapılarıyla uzun ömürlüdür.

Hızlı kurulumu, ekonomik maliyeti, demonte edilebilir modülü, her türlü depolamaya uygun geniş ve bölmesiz iç alanı ile bakım gerektirmeyen yapıları bu sistemleri cazip kılan en önemli seçenekler arasındadır.

Kolon ve kiriş sistemi olmadan sadece çelik konstrüksiyonlar kullanarak oluşturulan iskelet sistemine çadır, PVC sentetik, polyester, polietilen içerikli branda sistemi giydirilerek oluşturulan bu bölümler portatif uygulama ve kullanımıyla her türlü eşyanın saklanması ve depolanmasında etkin rol oynamaktadır. Yarım Daire Depo Çadırı

Araçlar için garaj vazifesi çiftçiler için tahıl ve tarım aletlerini saklama alanı lojistik firmaların ürünlerini depolama görevinde kullanılan bu alanlar soğuğa ve sıcağa dayanıklı mukavemetli yapılarıyla dört mevsim sağlıklı ve hijyenik depolama imkanı sunmaktadır.

Geniş ve bölmesiz iç hacmi içinde forkliftlerin de rahat hareket etmesine olanak sağladığı gibi rahat ambarlama yapabilmek için de uygun alt yapıyı sunmaktadır.

Çadır Depo Modelleri prizmatik tavan yapısı ile kar ve yağmur sularının birikmesine ve içeriye sızmasına mahal vermeyecek tasarıma sahiptir. Aynı zamanda UV ışınlarının direk alan içerisine nüfus etmesine de engel olacak biçimde projelendirilen bu sistemler kısacası hava olaylarının deforme edici özelliklerinin hiç birinin içerisi ile etkileşime girmesine izin vermeyecek potansiyele sahiptir.

Betonarma bir depoya kıyasla daha düşük maliyetle ortaya çıkarılan Çadır Depo Sistemleri hafif ve taşınabilir demonte özelliği ile de kullanıcısına ekstra avantajlar kazandırmaktadır.

Çadır ve brandalarda söz konusu olmayan ölçü ve boyut sınırı doğrultusunda dilenen uzunluktaki ve genişlikte depo alanı yapabilme kabiliyeti sunan bu sistemler ayrıca havalandırma giriş ve çıkış bölümlerine uygun bölmeleri göz önünde bulundurularak uygulanmaktadır. İç bölmelerde yalıtım amaçlı keçe yada izocam mamüllerinden yardım alınan Çadır Depo Fiyatları da tüm bu alternatif uygulamalar ölçüler ve kullanılacak malzemelerin içeriğine bağlı olarak belirlenmektedir.