Diğer İmalatlar

Çadır sistemleri oldukça geniş kullanım alanına sahip barınma ve koruma çözümlerindendir. Çok farklı sektörlerde farklı ihtiyaçları karşılamak  için kullanılmasının sebebi portatif ve fonksiyonel olmasıdır. Hızlı kurulumu ekonomik maliyeti beklentileri karşılayacak özelliklere sahip olması bakım gerektirmemesi demonte edilebilir olması gibi pek çok etkenler çadırların tercih edilirliğini artırmıştır.

Acil durum ve afetlerde insanlar için barınak, şantiyelerde yemekhane, çiftliklerde çadır kümes, oto parklarda gölge sistemi, fabrikalarda depo çözümleri olarak kullanıldığı gibi Mantar Üretim Çadırları olarak tarım sektöründe de önemli bir yer tutmaktadır.

Oldukça farklı tasarımı ve kullanım amacı ile Jeodezik Çadırlar ve Planetaryum çadırları eğitim ve organizasyon alanında başarılı işlere imza atmaya yardımcı olurken, Fantüpler de tünel maden gibi yer altında faaliyet gösteren sektörlerin havalandırma çözümlerini üstlenmektedir.

Çelik Konstrüksiyon  bu sistemlerin olmazsa olmaz ekipmanlarındandır. Çadırın görsel temasının oluşturulmasında en önemli rolü üstlenen bu düzenekler sağlam ve deforme olmayan yapıları ile çadırlara hayat vermekte güvenle kullanımı için uygun alt yapıyı hazırlamaktadır.

Çadırın işlevselliğini destekleyecek rahat ve konforlu kullanım alanları sağlayacak donanımların biri de Şantiye Ekipmanları beslenme, barınma, dinlenme aşamalarında gerekli materyallerin desteğiyle daha kullanışlı ve ergonomik hale gelen çadırlar yaşamsal faaliyetlerin sağlıklı bir ortamda sürdürülebilmesine katkı sağlamaktadır.

Bütün bu farklı başlıklar altında tasarlanan ve üretilen sistemlerin ana malzemeleri branda kumaşı ve çelik profil destekleri dir. Çok yönlü kullanım alanları ve şekil verilebilir özellikleri ile her modele girebilen bu sistemler dört mevsim kullanıma uygun mukavemetli yapılarıyla da en ekonomik korunma çözümlerindendir.