Jeodezik Ve Glamping Çadırlar

Geleneksellikten sıyrılıp farklı tasarımı ile çadırın yeni bir boyut kazandığı  Jeodezik Kubbe Çadırı standartların dışına çıkan eşsiz ve göz alıcı yapısı ile fuar organizasyon ve kampların aranan sistemleri arasında yer almaktadır.

Toprak yada ahşap zemin üzerine temel açma gereği duymadan yüzlerce mini üçgen çelik profiller kullanarak oluşturulan kubbe modeline  çadır kumaş giydirilmesi ile oluşturulan Glamping Çadırlar her türlü hava olayına mukavemet gösteren dayanıklı yapısıyla da uzun ömürlüdür.

Oval tavan yapısı üzerinde yağmur ve kar birikmesine engel olduğu gibi içeri sızmasını da engelleyecek potansiyele sahiptir. Bu özelliğinden dolayı da içerideki hava sirkülasyonunun alana eşit dağılmasına imkan tanımak ta konaklama ve barınma için uygun ortam ve yaşam şartları sağlamaktadır.

 İç astarda kullanılan izolasyonlu aba örtüsü hem iç hem de dış yalıtımı sağlarken dört mevsim  her koşulda konforlu kullanım avantajı sağlamaktadır.

Konar göçer tarzı istenilen alana dilendiği zaman kurulma özelliği katarken düşük maliyetli yapısı da betonarme ve prefabrik ile kıyaslanamayacak kadar uygundur.

Yekpare olarak içeriden kolon yada bölmesiz uygulanan ve oluşturulan Jeodezik Çadırları geniş iç hacmi ile dilenen aktivite için kolaylıkla dekore edebilme avantajı sunmaktadır.

Pvc membran özellikli brandanın alev yürümez özelliği de çadırı güvenli kıldığı gibi kış mevsiminde de ısıtma sistemlerinin kullanımına da olanak tanımaktadır.

Kapı sistemi olarak fermuarlı branda yada ahşap, pvc, alüminyum seçeneklerde tercihlere göre uygulanabildiği gibi pencere ve havalandırma sistemleri de asetatlı açılır kapanır özelliktedir.

Ekolojik otel, fuar,  kamp alanı, bungalov amaçlı turizm faaliyet ve organizasyonlarının yürütülmesi gibi farklı beklentileri de karşılayacak potansiyele sahip bu çadırlar şeffaf ve farklı renk tonuna sahip seçenekleri ile de gerek tasarımı gerek görüntüsü ile bulunduğu alanda dikkat çekmektedir. Çadır Besi

Jeodezik Çadır Fiyatları uygulanacak alanın m2 ve yüksekliğine bağlı olarak değişmekte olup çadır türü ve rengi ile kullanılacak aksesuar ve ekstra sistemler maliyeti belirleyen diğer etmenler arasındadır.