Yatakhane Çadırı

Hızlı kurulumu, portatif yapısı, düşük maliyetiyle şantiye ve endüstriyel alanlarda çalışan kesimin ihtiyaç duyacağı barınma ve korunma ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı tasarlanan Şantiye Çadırı çok yönlü fonksiyonel yapısı ile daha pek aktivite için uygun koşullar sunmaktadır.

Yuvarlak hatlı tavanı, yağmur ve kar sularının zeminde birikmesine imkan tanımadığı gibi içerideki hava akımının da ortama eşit yayılmasına katkı sağlamaktadır.

Dayanıklı çelik profil konstrüksiyonların birbirine geçmeli olarak şekillendirildiği iskelet sistemine çadır ve branda kumaşının kaplanması ile Yatakhane Çadırı Uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

PVC, sentetik yada polyester kumaştan yapılan brandanın kışın soğuk yazın ise sıcak etkilerine dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım olanağı sunduğu gibi demonte edilebilir yapısıyla da rahatlıkla taşınma ve başka alana uygulanma avantajları sunmaktadır. Yarım Daire Şantiye Çadırı

Dört mevsim kullanıma uygun özelliği aynı zamanda alev yürümez yapısı sayesinde de güvenlidir. 

Ölçü ve boyutları tamamen kullanıcının tercihine bağlı olan bu sistemler kolonsuz ve kirişsiz iç hacmi ile oldukça fonksiyonel ve rahat iç dizayn avantajı sağlamaktadır.

Havalandırma pencere ve kapı sistemleriyle birlikte bir prefabrikten beklenen şartların hepsini daha ekonomik ve daha kısa süre zarfında veren Yatakhane Çadırı ankraj ve temel gerektirmeyen montaj şartlarıyla da dilenen her alana rahatlıkla kurulabilme kolaylığı sağlamaktadır.

Bu özelliği dolayısı ile betonarme yapılara nazaran daha ucuza mal olduğu gibi aynı vazifeyi de üstlenen Şantiye Çadır Sistemleri inşaat için pek çok prosedürle uğraşmak zorunda kalmadan kısa sürede güvenli geniş konforlu ve fonksiyonel bir yatakhaneye sahip olma imkanı tanımaktadır.

Hiç bir hava olaylarından etkilenmediği gibi iç ortamın da bu olayların zararlı etkilerine maruz kalmasına engel olacak kapasitedeki çadırlar içeriden destekli ısı yalıtım uygulamalarıyla da her mevsim güvenle ve rahatlıkla barınma imkanı sunmaktadır.

Yatakhane Çadırı Fiyatları elbetteki projelendirilen alanın büyüklüğüne bağlı olarak belirlenmektedir. M2 olarak geniş bir çadırın malzeme ihtiyacı artacağı için giderler de bu doğrultuda artacak ve fiyatlarda doğal olarak yükselecektir. İhtiyaçlar doğrultusunda sadece beklentiye hitap edecek büyüklükteki şantiye çadırlarının maliyeti elbette ki daha düşük olacak barınma için ayrılan bütçenin daha uygun seviyelere düşmesine neden olacaktır.