Yarım Daire Depo Çadırı

Geniş alana sahip depoya ihtiyaç duyanlar bunun için farklı boyutlarda depo çadırları yaptırarak bunları depo olarak kullanılır. Depo halinde kullanılabilecek olan çadırların iç iskeletleri bir bütün olduğundan dolayı ekstra bir desteğe ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede tek iskeletle bütün depo hazır bir hale getirilmiş olunur. İç kısımda deponun alanını kısıtlayacak herhangi bir destek olmayacağı için istenilen araçlarda kolaylıkla depoda bulundurulur. Çadırlarda dış kaplama olarak PVC polyester branda kullanılır. Kullanılacak olan malzemeler içeriye konulacak olan ürünlere göre değişiklik gösterir.

Ayrıca iç kısımda istenilmeden halinde bölmelerde daha sonrasından ekleme yapılır. Yarım daire depo çadırı ile istenilen alanlarda depolama alanı oluşturulur. Taşınabilir özelliğe sahip olduklarından istenildiğinde farklı alanlara götürülerek burada da kullanılır. Çadır kurulduktan sonra da istenilen farklı eklemeler yapılarak geliştirilir. Depolama alanına ihtiyaç duyanlar için bu çadır oldukça geniş depolama alanı sağlanır. Depoda istenilen ürünler rahatlıkla saklanır. Geniş yapıları sayesinde içerisinde destek bulunmaması da düşünüldüğünde kamyonet ve forklift gibi araçlar içinde depolama alanı olarak kullanılır.

Yarım Daire Depo Çadırı ile depo alanı bulunmayanlar geniş ve kullanışlı depo alanlarına kolayca sahip olunur. Dış etkenlere karşı oldukça korunaklı olan dış branda sayesinde depo alanına yağmur ya da güneş gibi mevsim değişimlerinde etki edecek girişler engellenmiş olunur. Bu sayede yaz kış devamlı olarak depo alanı olarak çadırlar rahatlıkla kullanılır.

Çadırın çelik iskeleti istenilen boyutlara göre üretildiğinden farklı boyutlarda üretim yapılarak daha geniş ya da dar alana sahip depolar yapılır. Farklı boyutlarda hazırlanarak istenildiğinde farklı depolama alanları dış alanlarda da oluşturularak rahatlıkla buralarda depolama yapılabilir. Yarım daire depo çadırı istenilen geniş depo alanını daha kolay bir şekilde sağlanır. Alanı yetersiz olanlar için depolama alanı oluşturmak bu sayede daha da kolay olunur. Geniş iç hacmi sayesinde farklı depolama alanları oluşturmak için tercih edilir. Çoklu Depo Çadırı

Farklı boyutlarda üretimi sayesinde büyük ve geniş ürünler içinde depo alanı olarak tercih edilecek şekilde tasarlanır. Brandası mevsim koşullarına göre dayanıklı olduğundan uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde depolama alanı olarak kullanılır. Dışarıdan bakıldığında dizayn olarak yarım daire şeklinde görülür. Yarım Daire Çadırı Orta kısmı daha yüksek olduğundan bu alanda yüksek hacimli ürünler konumlandırılır.

İç dizaynına istenmesi durumunda farklı eklemeler yapılır. İçerisinin aydınlatılması halinde geceleri de rahatlıkla depo alanında bulunan ürünler kontrol edilir. Aynı şekilde havalandırma ya da ısıtma sistemi kurulumu da yapılır. Kış ve yaz mevsimlerine göre bu uygulamalar ile içerideki ürünler daha kontrollü bir şekilde saklanır. Yarım daire depo çadırı istenildiğinde farklı alanlara taşınması özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlanır. Bu sayede taşınma durumunda sorun yaşamadan depolarda farklı alanlara götürülerek tekrardan kurulur.