Balkon, Bahçe ve Dış Mekan Şemsiyesi

Dört mevsimin getirdiği farklı etkilerden korunmak için kurtarıcı rol oynayan ekipmanların başında gelen şemsiyeler portatif yapıları ve pratik kullanımları ile yazın güneş ışınlarından kışında yağmur ve kardan korunmada en etkili ekipmandır.

Cami bahçesi, pazarlar, restoran, kafe, havuz başı, plajlar ve daha pe çok alanlarda kullanılan Dış mekan Şemsiye Çeşitleri farklı tasarım ve modellerde karşımıza çıkmaktadır.

Güçlü profillerden mekaniza edilmiş açılır kapanır iskelet sistemine monte edilen branda ya da çadır kumaşının koruyucu etkisiyle çevresel etmenlerden konforla korunma kolaylığı sağlamaktadır. Farklı renk tonlarına sahip boyutu ve ebatı tamamiyle ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda tasarlanan Bahçe Şemsiyesi mukavemetli yapısı itibariyle de uzun ömürlüdür. Sadece güneş ışınlarına değil rüzgar ve yağmur koşullarunda da etkili muhafaza imkanı sunan bu çözümler alandan tasarruf sağlayarak kullanım alanınızı daraltmadan  konforlu korunma ortamı sağlamaktadır. Ayaklı Şemsiye Modelleri 360 derece ayarlanabilir güncek bölümü ile dilenen biçimde, güneşin yönüne göre ayarlanarak korunma sağladığı gibi güçlü ayak kısmı da devrilme ve sarsılmalara karşı mukavemet gösterebilecek dizayna sahiptir.

Hafif ve taşınabilir yapısı sezonluk kullanımlar için uygun olup katlanabilen ve demonte edilebilen tasarımı da saklama koşullarında kolaylık sağlamaktadır. Şezlong üzeri balkon ve teraslar bu modellerin en çok tercih edildiği alanlardır.

Birde cami, pazar ve AVM bahçelerinde daha kalabalık kesme hitap eden maksimum büyüklükte ki  Gölgelik Şemsiye Sistemleri bulunmaktadır. Toplu halde bulunan kalabalığın güneş ve yağmurdan korunması amaçlanarak üretilen bu şemsiye çeşitleri açık alanın her koşulda daha verimli kullanılmasına imkan tanımaktadır. Park Bahçe

Gölgelik Şemsiye Fiyatları çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayaklı modelleri adet olarak fiyatlandırılırken dış mekan büyük şemsiyeler m2 hesabı kullanılacak malzemelerin cinsine göre maliyet hesaplaması yapılmaktadır.