Sporcu Çıkış Körüğü Tüneli

Son yılların vazgeçilmez sistemleri arasında gelen çadır sistem ve mekanizmaları kapalı ve konforlu alanlar yaratırken dış etkenlerden ve hava koşullarından korunma da sağlayarak alternatif çözümler getirmektedir. Sporcu Çıkış Körüğü Tüneli olarak adlandırılan bir sistem de bu çadır sistemleri gibi üretilmekte olup bir iskelet ve etrafına gerdirilmek sureti ile yerleştirilen bir materyalden oluşmaktadır. Sahalarda iç mekandan dış mekana çıkarken sporcuların beklediği ve çıktığı ek bir geçiş mekanı olarak yaratılan bu alan su geçirmez ve dayanıklı malzemeler ile üretilirken bir yandan da kolay kurulum ve sağlam duruşu ile dikkat çekmektedir.

Sporcular için kullanılmak üzere ve sahalara yerleştirilmek üzere üretilen bu ürün grubu maksadına uygun işlevsel duruşu ve hava şartlarına uyumlu olması ile dikkat çekmektedir. Farklı renk ve ebatlar üretime uygun olan sistem iskelet sistemi ve gerdirme malzemesinden oluşmaktadır. Dayanıklı olan ve mekana göre dar ya da geniş olarak üretilen sporcu çıkış körüğü tüneli son zamanlarda popüler olarak kullanılmaktadır. Basketbol Sahaları

Sporcu çıkış körüğü tüneli olarak isim alan çadır sistemi kendine has üretimi ve tasarımı ile sporcuların bir mekandan açık bir mekana çıkarken kullandığı ara geçiş tüneli olarak işlevde bulunmaktadır. Çelik dayanıklı bir iskelet sistemi ve etrafına gerdirilen malzeme ile dikkat çeken tüneller katlanabilir özellikli olanlar ile de sonrada yer kaplamamak sureti ile kenara dahi çekilmektedir. İsteğe ve amaca uygun olarak farklı ve değişik biçimlerde üretilmekte olan bu tüneller sporcuların kullanımına yönelik tasarlanmaktadır.

Kapalı mekanı dış mekana bağlarken estetik duruş ve hava şartlarında da korumak adına kullanılması muhtemel bu tüneller dayanıklı yapıları ve su geçirmez malzemelerden üretilmeleri ile özellikle futbol sahalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllarda popüler olan bu tarz çadır sistemleri kolay kurulum sağlamalarının yanı sıra düşük ve ekonomik maliyet ile de göz doldurmaktadır. Sipariş verilip hazırlanan bu ürünler hızlı ve kolay bir şekilde nereye istenirse oraya kurulmakta ve hemen amacına hizmet etmeye başlamaktadır.

Çadır sistemleri arasında popüler olan ve sahalarda kullanıma uygun görülen sporcu çıkış körüğü tüneli sporcuların mekan geçişleri konusunda sıkıntı yaşamamaları adına iç mekanı dış mekanlara bağlamaktadır. Hava koşullarından da koruyarak su geçirmez malzemeler dahilinde üretilmekte olan bu tüneller spor faaliyetlerinin gerçekleştiği her yere de uyum sağlamaktadır. İskelet sistemi ve gerdirme sisteminden oluşan bu tüneller kullanım sonrası katlanmaları ile de büyük beğeni toplamakta ve yerde tasarruf ettirmektedir.

Kolay bir şekilde kurulum gerçekleşmesine olanak tanıyan tüneller çadır sistemleri arasında ön planda gelmekte ve popüler olarak kullanım sıklıkları artmaktadır. İhtiyaca ve siparişlere göre üretilen bu ürünler farklı renk ve ebat ölçülerinde alıcıya ulaştırılmakta ve hızlı bir şekilde kurularak maksadını gerçekleştirmektedir.