Otopark Çadırları

Dört mevsimi bir arada yaşayan yurdumuz her hava olaylarına tanıklık etmekte bazende haddi aşan düzeylerde yağmur, kar yada güneş ışınlarına maruz kalabilmektedir.

Günlük hayatın işleyişini sekteye uğratan bu oluşumlar araçlar içinde zarar verici etkenlere neden olmakta maddi kayıplara yol açmaktadır. Mafsallı Tente

Park halinde olan bir aracın maddi olarak bir hasara uğramasında en büyük etken hava olaylarıdır. Özellikle son dönemlerde sıklıkla karşılaşmaya başladığımız dolu yağışları araçların kaporta ve camlarında ciddi hasarlara yol açmakta maddi ve manevi zararlar ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra aşırı güneş ışığına ve sıcak havaya maruz kalmak da araç için uygun olmayan koşullar arasındadır.

Tüm bu olumsuzlukları engellemek amaçlı geliştirilen Otopark Çadırları portatif kurulumları ve güçlü koruyucu özellikleri ile motorlu araçlar için güvenli park alanları için alt yapı hazırlamaktadır.

Oto galeri, açık otopark, hastane, ofis, resmi kurum bahçeleri, site otoparkları bu sistemlerin en çok kullanıldığı alanlar arasındadır. Hızlı kurulumu, taşınabilir demonte yapısı, alev yürümez özellikleri ile yağmur, kar, dolu gibi etmenlere karşı koruyucu niteliği Otopark Çadırlarının Özellikleri arasında yer almaktadır.

Otopark Çadır Modelleri sabit ve taşınabilir olarak farklı tasarım ve şekillerde projelendirile bilmektedir. Yüksek mukavemetli çelik ana ve ara destek profillerin yardımı ile kurulan iskelet sistemi tente ve branda çözümlerinin desteği ile kapatılarak muhafazalı hale getirilmektedir.  Kubbeli Otopark Çadırı genellikle geniş açık alanlarda taşınabilir modülü ile dikkat çekerken mafsallı ve germe sistemli modelleri de sabit alanlarda oluşturulan bölümler arasındadır. Pek çok aracı aynı anda tamamen içine alacak biçimde tasarlanan bu düzenekler uv ışığına karşı dayanıklı olup yırtılma, delinme, solma gibi deforme edici özellikler göstermemekte uzun yıllar konforla kullanılabilmektedir.

Otopark Çadırı Fiyatları standart olmamakla birlikte modeli büyüklüğü ve kullanılacak destek malzemelerin kalite ve cinsine göre değişkenlik göstermektedir.