Gölgelik Şemsiye Modelleri


 

Kışın olumsuz hava koşullarından, yazında güneş ışınlarından korunmak amaçlı kullanılan Gölgelik şemsiyeler, portatif ve pratik yapıları itibariyle dilenen yere rahatlıkla taşınıp, kurulabilmektedir.

Bahçe, havuz, plaj, restoran ve cafe bahçeleri, teras, deniz, balkon, pazar ve bilumum koruma, dinlenme ve çalışma alanlarında kullanıma elverişli bu sistemler, açılır, kapanır özellikleri itibariyle de rahat taşıma ve muhafaza etme kolaylığı sağlamaktadır. Branda, tente kumaşının mukavemetli ve su geçirmez yapısından faydalanılarak, oluşturulan şemsiye başlıkları, dayanıklı galvanizli şemsiye iskelet sistemine giydirilmesi ile imal edilmektedir.

Pvc, polyester ve polietilen in  kolay deforme olmayan, alev yürümez, su ve güneş ışığı geçirmez niteliklerine sahip branda, tente kumaşı ile büyük yada küçük pek çok şemsiye boyutunda üretilen Gölgelik Şemsiye Çeşitleri, düşük maliyetli ve en ekonomik korunma çözümleridir. Zamanla kullanıma bağlı solma, yırtılma, yıpranma gibi deforme edici özelliklere karşı da dirençli olan bu şemsiyeler, uzun ömürlü ve kullanışlıdır.

İskelet yapısı itibariyle de tepeden kırmalı, minimum.3 cm çapındaki profil borularının saplamalı yada bidona sabitlenerek montalanan şemsiyeler, rüzgar ve sarsıntılara karşı bu sayede dayanıklılık gösterebilmektedir.

Farklı renk tonlarına sahip tente kumaşı, şemsiyeleri her dekorasyona uyum sağlar kılarken, ayaklı ve hareket ettirilebilir tasarımları ile de fonksiyonel bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikle yaz mevsiminde, güneş ışığından korunmak amaçlı tercih edilen Gölgelik Şemsiyeler, yuvarlak başlıkları itibariyle de geniş bir alanı koruma altına alabilmektedir.Gölgelik Şemsiye Fiyatları, boyu, kalitesi, rengi ve işlevselliği açısından değişkenlik göstermektedir. Dilenen boyutta üretilebilen ve geniş kullanım alanına sahip bu ürünler, korunma sistemlerinin en ekonomik yöntemleridir.