Balkon Gölgelik sistemleri


Yaz mevsiminin en büyük zevklerinden olan balkon keyfi, şemsiye ve branda sistemleri sayesinde günün her saatini, kesintisiz ve aktif geçirebilme avantajı sağlamaktadır.

Güneş ışığına karşı gösterdiği yüksek direnç, yağmur ve kar sularına karşı da mukavemetli olup, alanların her türlü oluşum ve etmenlerden muhafaza edilmesine imkan tanımaktadır.

Teras, balkon, kış bahçeleri ile, restoran ve kafelerin de açık alanlarının koruma altına alınmasında yardım alınan bu sistemlerin pek çok model ve alternatifleri bulunmaktadır.

Balkon Gölgelik Modelleri

  • Körüklü Tente

  • Pergola Tente 

  • Mafsallı Tente

  •  Kasetli tente

  • Sabit tente

  • Otomatik ve manuel açılır kapanır tenteler olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Farklı renk tonlarına sahip olması, bulunduğu ortamın mimarisine ayak uyduracak nitelikte olup, uzun ömürlü ve fonksiyonel yapıları ile de uzun süre aynı kalitede ve güvende kullanım avantajı sağlamaktadır.

Yırtılma, yıpranma ve solmaya karşı dayanıklı branda kumaşının mukavemetinden güç alınarak uygulanan balkon gölgelikleri, inovatif iskelet sistemlerinin  birlikteliği ile dilenen alana en kısa sürede uygulanabilmektedir.

Hızlı kurulumu, uygulandığı alana yük bindirmeyen hafif yapıları, demonte edilip, taşınabilen portatif özellikleri itibariyle rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

Balkon Gölgelik Fiyatları uygulanacak alanın metrekaresine bağlı olarak değişmektedir. Balkonlar için genellikle 2m ile 3 metre arasında değişen branda gölgelikler tasarlanırken, ihtiyaca uygun farklı boyutlarda da imalatları yapılabilmektedir. Kullanılan branda ve iskelet borularının kalitesi, işçilik ve modellerde maliyetin belirlenmesinde etkin rol oynayan faktörler arasında yer almaktadır.