Yer Balonu

Ürün Açıklaması

Son yıllarda popüler hale gelen, çeşitli şirketler ve firmalar tarafından da reklam amaçlı kullanılan yer balonu ürünleri, farklı renk, ebat, boyut ve tasarımlar çerçevesinde üretilerek alıcı bulmaktadır. Üzerine yazı yazılması, reklam yapılması ve bilgi verilmesi amaçlı mekanlara yerleştirilen ya da bir mekanın önüne yerleştirilen bu balonlar, dikkat çekici olmaları ile beğeni toplamaktadır.

Alınan siparişe göre istenilen ölçüler dahilinde üretime sokulan balonlar, özellikle son zamanlarda reklam amaçlı kullanılmakta ve başarılı olmaktadır. Estetik görüntüsü ile de dikkat çeken bu ürünler yeni reklam panosu görevi de üstlenmektedir. Özel brandalardan üretime tabi tutulan bu özel ürünler, dijital baskı yapılarak istenilen firma ya da markanın reklamı olarak hazırlanmaktadır. Özel kalıplar çerçevesinde özel siparişler de verilmekte ve buna uygun olarak üretim gerçekleşmektedir.

Yer balonu olarak adlandırılan, halk arasında reklam balonu olarak da adı sıklıkla duyulan ürünler, müşterinin isteği çerçevesinde istenilen tasarım ve özel şekillerde üretilmektedir. Dijital baskıya imkan veren balonlar, istenilen renklerde ve boyutlarda oluşturulmakta ve reklam panosu gibi dikkat çekmektedir. Firma ve şirketlerin son zamanlarda kullandıkları, özellikle yeni açılan mekanlar için kullanılmakta olan bu balonlar oldukça dikkat çekmekte ve estetik bir şekilde durmaktadır. Dayanıklı ve son derece kullanışlı olarak üretilen bu ürünler, taşıma kolaylığı ve hızlı kurulum kolaylığı ile de dikkatleri üzerine bir hayli çekmekte ve tercih sebebi olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

Sadece reklam panosu olarak değil, içine girilebilen büyük balonlar olarak da üretilmelerine imkan tanınırken, böylece hem reklam amacı taşıyan hem de fonksiyonel hale gelen balonlar da üretilmektedir. Branda malzemesinden meydana gelen yer balonu özel kalıplara sokularak değişik tasarımlara da olanak vermektedir. Her renk ve desenlerde üretilen ürünler, üzerine dijital baskıya olanak sunarak çeşitlilik ve tasarım alternatiflerini de oldukça arttırmaktadır.

Son yılların etkili reklam sunma alternatifleri arasında gelen ve firmalar tarafından sıklıkla tercihi yapılan yer balonu ürünleri, tasarım olarak geniş yelpaze sunması ve boyutlarındaki seçenekler ile göze çarpmaktadır. İthal brandalardan üretilen, dayanıklı halde sunulan ve dijital baskı seçeneklerine imkan tanıyan bu balonlar, son yılların gözde ürünleri arasında başı çekmekte ve sıkça tercih sebebi olmaktadır. Su geçirmeyen malzemeden meydana gelmiş olan yer balonları, dışarıda kolaylıkla ve uzun süre dayanıklı bir biçimde teşhir edilmekte ve reklam amacını yerine getirmektedir.

Farklı kalıplara koyularak, istenilen tasarım yapılmakla birlikte, baskı çeşitleri ile farklı renk ve desenler de uygulanmaktadır. Özellikle reklam amaçlı kullanılmakta olan bu ürünler, yeni açılmış bir mağazanın önüne konumlandırılarak amacına hizmet etmektedir. İstenilen ve ihtiyaç duyulan renk ve ebatlarda üretimi gerçekleştirilecek olan yer balonları, kaliteli malzemeleri, dayanıklı ve sağlam yapıları ile son zamanlarda sıkça tercih edilen ürünler listesinde başı çekmektedir.