Şantiye Çadırı

Ürün Açıklaması

Şantiyelerinizde konaklama, yemekhane, yatakhane ve depolama ihtiyaçlarınızda çok kullanışlı olan şantiye çadırları firmamız tarafından özenle imalatı yapılıp satışa sunulmaktadır. İstenilen her ebatta üretimi yapılabilmektedir. İzoleli – izolesiz, sobalı- sobasız gibi çeşitleri bulunmaktadır. İstenildiğinde şantiyelerde ofis olarak ta dizayn edilebilmektedir. Şantiyede sünger - yaylı yatak, yorgan, nevresim takımı, yastık gibi ürünlerde firmamız bünyesinde sizlere sunulmaktadır.

Şantiye çalışanlarının barınması için imal edilmektedir. İşçi sayısına göre ölçüleri değişmektedir. Yatakhane, yemekhane ve depo çadırı olarak kullanılır. Gerekli ekipmanlar çadırın ölçülerine göre dizayn edilmektedir. İskelet yapısı yuvarlak sanayi borusu ile istenilen ebatlarda üretimi yapılmaktadır. İzoleli ve izolesiz olarak yapılmaktadır. Yapının demir profili ölçülere göre mukavemeti değişiklik göstermektedir. Demir aksamı elektro galvaniz boyalıdır. İskeleti bir bütün olduğundan ayrıca ek destek gerektirmez. Dış kaplaması pvc polyester brandadır. Taşınabilir özelliğe sahiptir. İstenildiğinde ek özellikler yapılabilir. Örneğin profil kapı, ara bölme, baca, pencere vs

Şantiye çadırı nedir, ne işe yarar?

Şantiye çadırı inşaatlarda, arazilerde barınma ve depo amaçlı sahalarda kullanılır. Barınanları kış ve yaz gibi doğa olaylarından o günkü şartlara göre dış etkenlerden koruma amaçlı olarak tasarlanmaktadır.

Ölçüler nelerdir?

Şantiye çadırları istenilen metraj ve ölçülerde arazinin yapısına ve müşterinin kullanma ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Ölçüleri en de 4m -10m arasındadır. Boyda ise 2m aralıklarla istenilen uzunluklarda imal edilmektedir.

Özellikleri nelerdir?

Çadır iskeleti yuvarlak sanayi borusundan istenilen enlere göre yarım daire şeklinde imal edilir. Sırayla kaplaması astar -izole malzemesi ve dış çadır malzemesi olarak düşünülmüştür. İzolesiz olarak da kullanılabilmektedir. İstenilecek özellik ve ebada göre çadırın içersine ara bölme yapılarak çok amaçlı olarak kullanılabilir(mutfak, yemekhane, soyunma bölümü vs.) fermuar veya profil kapı, pencere, havalandırma sistemi uygulanmaktadır. Renkler genellikle mavi, beyaz ve gri olarak yapılır. Beyaz renk önerilir sebebi ise güneş ışınlarını kestiği ve aydınlık bir görünüm verdiği için tercih sebebidir. Çadırın içerisinde ısınma amaçlı soba bacası bulunmaktadır. Kurulum aşamasında zeminin düz olması gerekmektedir. Rüzgâr yönü gövde kısmına denk getirilerek rüzgar dan en az şekilde etkilenmesini sağlanarak montajının yapılması gerekmektedir.Çadırın havalanmaması için dış eteklerine toprak dökülmesi şarttır.İstenilen sahaya rahatlıkla sökülüp monte edilmek suretiyle taşınabilir.