Körüklü Tente

Ürün Açıklaması

Mimari yapılara estetik görünüm açısından artılar katmak isteyenler bunun için körüklü tente ile istedikleri alanlara şıklık katabilirler. Açılır kapanır sistem sayesinde istenildiğinde açık alanlar kapatılarak da kullanımı mümkün olur. Tente sisteminde kullanılan branda oldukça uzun süre dış etkenlere karşı dayanıklı olduğundan rahatlıkla kullanılır. Tente sistemleri sayesinde küçük ya da büyük açık alanlar şık bir şekilde kapatılarak alt kısımlara yağmur gibi doğa olaylarından koruma yapılır. Körüklü tente istenilen boyutlarda hazırlanarak bu sayede istenilen büyüklükteki alanlar rahatlıkla kapatılabilir.

Cafe, ev gibi yapıların istenilen alanları bu şekilde tente sistemleri ile kapatılarak daha fazla kullanım alanı oluşturulur. Kış için kapalı alanlar oluşturmak isteyenler tente sistemi ile istediklerinde alanları kapalı olarak da kullanılır. Kullanılacak malzeme dış etkenlere karşı dayanıklı olacağından dolayı dış alanlarda daha uzun süre kurulan tente sistemleri rahatlıkla kullanılır.

Körüklü tente sistemleri istenilen farklı alanlara kurularak kullanılır. Mimari yapılara şık bir şekilde kapalı alan oluşturmak isteyenler bunun için tente sistemleri arasından açılır kapanır sistemleri tercih ederek istediklerinde açarak da kullanılır. Kış bahçesi yapmak isteyenler üst kısımları kapatmak için tente sistemlerini kullanarak bu şekilde kapalı alan oluşturarak bu alanlarda istenilen şekilde kullanım yapılır.

Tente sisteminde kullanılacak olan malzeme farklı renklerde isteklere göre ayarlanarak hazırlanır. Kurulum yapılacak ortama uygum renk ve desen seçenekleri sayesinde daha şık bir şekilde kullanımı sağlanır. Sabit tente yerine açılır kapanır tente sistemlerinin kullanılması daha rahat ve şık kullanım alanları oluşturmaktadır. Kaliteli malzemelerden yapılması sayesinde daha uzun süre aynı alanda rahatça kullanılarak bu alanların daha şık görünmesini de sağlayabilir. Körüklü tente sistemleri istenilen alanlara farklı modellerde hazırlanarak kurulur. Cafe önlerinde bulunan açık alanları kapatarak daha fazla Kullanım alanı oluşturmak isteyenler tente sistemlerini kullanarak açık havalarda tamamen açık alan olarak kullanabilirler ve aynı şekilde kışın soğuk havalarda tavan kısmını kapatarak da kullanılır. Bu şekilde farklı alanlarda yapılara tente sistemi kurularak alanlar daha da kullanışlı hale getirilerek istenildiğinde kolayca kullanılır. Körüklü tente ile yapılan sistem istenildiği kadar açılarak yarı olarak da kullanılır.

Az ya da tamamen açılarak kullanım alanının üzeri tente ile rahatça kapatılır. Özellikle kış aylarında bu sistem sayesinde daha fazla alan kullanıma açık hale getirilmiş olunur. Tentenin boyutları alana göre ayarlanarak var olan alanın üzeri tamamen bu tente ile kolayca kapatılır. Bunun için öncelikle gerekli olan ölçülerin aşınması ve iskeletin hazırlanması gerekir. Kullanım alanlarını genişletmek isteyenler farklı mekanlarda bu sistem sayesinde daha şık ve kullanışlı alanlar oluşturarak bu alanları istediğinde açık ya da kapalı olarak rahatça kullanılır. Farklı desenler sayesinde istenilen alanlara farklı şekillerde tente sistemleri kurularak daha şık ortamlar oluşturulabilir.