Hakkımızda

Müessesemizin temeli, kurucusu Abdurrahman Koza tarafından 1967 yılında Ankara'da atılmış ve 1968 yılında çalışma hayatına başlamıştır. İlk yıllarda günün şartlarına göre sadece tente branda ve çadır imalatı yapan Sayın Abdurrahman Koza şahsi gayretiyle konumuzda daima yeniyi görebilmek için kârı az emeği çok, basit gibi görünen, fakat oyalamalı küçük işlerle, pek çok çeşit üzerinde ihtisas sahibi olmuş iddiası az fakat becerisi çok bir işyeri oluşturmuştur.
 
Ülkemiz gurur kaynaklarından biri olan ASELSAN'ın kurulmasıyla hizmet ve kalite anlayışımız sürekli gelişmiştir ve uzun süreler ASELSAN' la çalışmalarımız sonucunda sektörümüzde daima öne çıkan projelere imza atmış bulunmaktayız. Bir çok alanda olduğu gibi sektörün makinalaşması gerektiğine inandığımızdan ötürü alanımızda daima yeni fikirlere açık bulunmaktatyız. Günümüz imalat anlayışımızda bu sayede değişmiştir. Makinalarımızla ve teknik ekibimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin projelerine destek vermekteyiz.
 
Ülkemiz ihracatına ufak bir pay dahi olsa katkı yapmak bizi her zaman neşelendirmiştir. Şartlar ne olursa olsun Türk Kalitesini tüm dünyaya yaymak hepimizin görevleri arasında olması bilinci ile bir çok ihtisas fuarlarına katılan firmamız, yurtdışı faaliyetlerinde daima adım atmaya çalışacaktır. Bu sayede ülkemiz ekonomisine ve kariyerine ufak bir katkı sağlamamız bize fazlasıyla yetecektir.
 
Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile firmamız bir çok spor alanları, depo alanları, fabrika sahaları kapatmış olup tenis kortları ve spor salonları, depo alanları, çadır ve branda konuları, şantiye ekipmanları, yemekhane - yatakhane ekipmanları, fantüp ve depo çadırı alanında da kendini geliştiren firmamız fiyat olarak da çadır fiyatlarını ortalama bir rakamda buluşturmuş ve müşterilerin ihtiyaçlarına özel profesyonel çözümler sunmuştur.
 
Kalitemiz, referanslarımızdır...


Ürünlerimiz

Bizden Haberler

Tümü »
 • Milletimizin Başı Sağ Olsun Vatanımız Var Olsun Düşmanlarımız Kahrolsun...

  Milletimizin Başı Sağ Olsun Vatanımız Var Olsun Düşmanlarımız Kahrolsun...

  Bu vatana ihanet demek bu topraklar için canını hiç düşünmeden feda eden her şeyinden vazgeçen gözünü kırpmadan bedenini siper etmiş korku bilmeyen kahra...

  Devamı »
 • İyi Bir Çadırın Seçilmesi Kurulumu ve Kullanımı

  İyi Bir Çadırın Seçilmesi Kurulumu ve Kullanımı

  Geçmişten günümüze çadırın barınma amaçlı kullanılması pratik olması ve istenildiğinde demonte olabilmesi çadırın yaygın ve pratik bir şekilde kullanılması...

  Devamı »